Hakkımızda

Asım usta 1960 yılında, 3 tekerlekli arabayla başladığı  kokoreç imalat  ve  satış  işine  yakın zamanda açtığı  ikinci şubesiyle daha da büyüyerek devam etmektedir. İzmir'in Bornova ilçesinin Çamdibi semtindeki  Burak Reis  caddesinde bulunan  Kokoreççi Asım Usta, damaklarda öyle bir tat bırakmıştır ki, İzmir'de şaşılacak mesafeden gelen müdavimlere sahiptir. Şu an birbirine çok yakın 2 şubede de hizmetine devam etmektedir. 
   Birçok insanın, ki  özellikle bayanların hijyen konusunda emin olamadıkları için uzak durdukları kokoreç, Asım Ustanın elinden  çıktığında  hijyenik olduğu konusunda en ufak şüpheniz  olmuyor çünkü  Asım Usta  kokoreç  imalatında ve pişirilmesinde  en çok temizliğe önem veriyor buda bu konuda emin olamayan kokoreç meraklılarını Asım Ustanın müdavimi yapıyor.
   Asım Usta'yı  ve  Asım  Usta'nın  kokoreçindeki  lezzet  sırlarını merak ediyorsanız. Sanal Tur Sayfamızda içeri girin ve televizyonda Gezginlerin tanıttığı  Kokoreççi  Asım  Ustayı  mutlaka izleyin...Kokoreç denince hele izmir kokoreç denince ilk akla gelen Asım Usta Tadına doyulmaz kokoreçi için sizleri bekliyor.

ÇALIŞMA EKİBİMİZ

BÜTÜN İZMİR
Olmasanız Olmazdık
ASIM USTA
Kokoreç Profesörü
CİHAN YILMAZ
Santrfor
EYÜP AKTÜRK
Forvet
Size özel harika lezzetlerimiz için bizimle iletişime geçiniz. İletişim